Горячие вакансии

Вакансия от 14 сентября 2019

Event Manager @ Evenda

Компания:
Evenda
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Ești o fire dinamică și creativă? Îți place să organizezi evenimente și să comunici cu oameni diferiți?

Dacă da, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități de bază:

  • Pregătirea și monitorizarea desfășurării evenimentelor (training-urilor și cursurilor) din punct de vedere logistic;
  • Pregătirea materialelor de lucru pentru trainer și participanți;
  • Evidența participanților și menținerea legăturii cu ei la diferite etape ale evenimentului și după curs/training: anunțarea evenimentului, distribuirea materialelor, colectarea feedback-urilor etc.;
  • Stabilirea și menținerea contactelor cu furnizorii produselor și serviciilor pentru evenimente.

Cerințe:

  • Abilităţi de comunicare verbală și scriere în limba română; cunoașterea limbii ruse;
  • Atenție la detalii, creativitate, punctualitate;
  • Nivel înalt de autoorganizare și responsabilitate, independență în lucru;
  • Cunoașterea Microsoft Office, Google Drive, Facebook, Instagram;
  • Experiență anterioară în organizarea evenimentelor constituie un avantaj.

Beneficii:

  • Salariu competitiv;
  • Pachet social;
  • Oportunități pentru dezvoltare personală și acces la training-uri gratuite.

Cei interesaţi vă rugăm să ne expediați CV-ul accesând butonul Trimite CV. În subiectul mesajului specificaţi postul vacant pentru care aplicaţi (CV – Event Manager).

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой

Похожие вакансии