Вакансия от 02 сентября 2020

Operator suport clienţi @ Moldtelecom

Компания:
Moldtelecom
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
неоконченное высшее

Описание вакансии

ATRIBUŢII DE FUNCŢIE:

  • recepţionarea apelurilor telefonice ale abonaţilor;
  • acordarea suportului informaţional clienţilor (la telefon);
  • soluţionarea situaţiilor de ordin comercial.

CERINŢE FAŢĂ DE CANDIDAT:

  • student / absolvent (studii superioare);
  • cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator;
  • cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă, cunoaşterea unei limbi de circulaţie internaţională prezintă un avantaj;
  • orientare către client & rezultat;
  • abilități de a lucra în echipă;
  • abilităţi analitice;
  • proactivitate şi pozitivism;
  • dorinţă şi abilitate de dezvoltare a cunoştinţelor profesionale.

Deschide Moldtelecom Chat https://c.xor.ai/211912

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV. Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu. Informaţii adiţionale la numerele de telefon: 022 570 672 sau 022 700 855

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza