Recruiter (Manager Resurse Umane) @ Oratorica

Горячая вакансия

8000 лей

Компания:
Oratorica
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 4 лет
Преимущество:

Описание вакансии

Responsabilităţi:

  • Organizarea și coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal;
  • Coordonarea procesului de adaptare și integrare a noilor angajați;
  • Contribuirea la formarea unui climat social – psihologic pozitiv în colectiv.

Cerințe faţă de candidat:

  • Experienţă în domeniul resurselor umane de min. 3 an;
  • Cunoștințe în domeniul IT prezintă un avantaj;
  • Persoană energică, motivată, perseverență, orientată spre performanţă şi rezultat;
  • Capacitate de orientare rapidă în situaţii diverse şi de a lua decizii corecte;
  • Inițiativă şi capacitate de a lucra independent;
  • Capacitatea de convingere;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă și engleză;
  • Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet).

Oferim:

  • acces gratuit la platforme internaționale de e-learning, cum ar fi Udemy, Pluralsight, Coursera etc.;
  • lecții gratuite de engleză, germană, italiană, franceză, spaniolă;
  • la solicitarea angajaților, compania poate comanda anumite cărți pentru aceștia;
  • certificări și traininguri plătite;
  • programe de loialitate şi remunerare pentru recomandarea noilor angajaţi;
  • activităţi de responsabilitate socială, corporativă şi de caritate.
  • orice curs de la Oratorica pentru copiii angajaților sunt acoperita integral de către companie;
  • bonusuri pentru performanță în adaos la salariu.

Interesat? Te rugăm să trimiți CV-ul la [Отправить резюме]  indicând în subiectul mesajului poziția care te interesează.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
proimobil

Похожие вакансии