Designer de mobilă la „Bismobil Kitchen”

Горячая вакансия
Компания:
Bismobil  VIP
Контактное лицо:
Olga
Телефон:
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Part-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Преимущество:

Описание вакансии

Cunoști programele de proiectare 3D&2D?

Ai experiență în calitate de designer?
Vino să faci parte din echipa noastră. Proiectăm și producem mobilier de bucătărie!

Te îndemnăm să te alături scopului nostru măreț, de a face cât mai multă lume fericită, cu un produs, care corespunde celor mai riguroase standarde tehnologice și ergonomice.

- Îți oferim instruire continuă în procesele de lucru
- Te ajutăm să te adaptezi lejer în companie
- Ai ocazia să lucrezi în cel mai mare și modern showroom de bucătării din țară
- Ești liber să lucrezi la distanță, cu deplasare în showroom, la necesitate
- Ai acces la sistemul de evidență (bază de date), care te ajută să ții ușor sub control toate procesele de lucru
- Ai parte de traininguri de dezvoltare personală și de o echipă binevoitoare, care te va inspira!
- Noi îți asigurăm volum de lucru și salariu motivant!
- Te susținem în creșterea ta ca expert în domeniu !!!

Ce vei face?
- te vei deplasa cu taxiul pentru a face măsurări la clienți
- vei crea proiecte a mobilei de bucătărie și vei comunica cu clientul
- vei organiza intâlniri pentru consultație și prezentare de proiectelor
- vei negocia si semna contracte
- vei transmite proiectul în producere
- vei monitoriza procesul și vei duce evidența într-o aplicație comodă.

Îți oferim oportunități reale de creștere – în scurt timp poți deveni nu doar un angajat, ci și un partener al companiei!

Vino să facem cunoștință!!!

Te așteptăm la o cafea delicioasă în Showroomul Bismobil Kitchen,
pe adresa str.Pan Halippa 18.

Sună managerul HR la nr de telefon: 069280338 (Olga) și vei primi detalii
referitor la postul vacant de designer de mobilă.

Uite cine suntem, acceseaza pagina noastră:

Portofoliul cu lucrările tale le primim pe e-mail: hr.bismobil@gmail.com
Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza