Designer de mobilă la Bismobil Kitchen SRL

Горячая вакансия

8000 лей

Компания:
Bismobil  VIP
Контактное лицо:
Olga
Телефон:
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Преимущество:

Описание вакансии

Bismobil Kitchen este lider în producerea bucătăriilor personalizate la comandă în Republica Moldova!

În procesul de executarea a mobilei este implicată o echipă de 160 persoane doar în Republica Moldova, un showroom dotat cu vitrină în diverse stiluri și completări expusă pe trei nivele și alte 4 ateliere de producție echipate cu tehnologii de prelucrare de ultimă generație. În anul 2020 am trecut hotarul RM, acum activăm și pe teritoriul României, deja cu 4 Showroom-uri în 4 orașe. Doar în 2020  am creat peste 700 de bucătării moderne.

Dacă ai proiectat mobilă de bucătărie?
Vino să faci parte din echipa noastră!

Te îndemnăm să te alături scopului nostru măreț, de a face cât mai multă lume fericită, cu un produs, care corespunde standardelor tehnologice și ergonomice. Deschidem Showroomuri și în România. Astfel este posibilitate, in cazul in care Vă doriți, să activați și în unul din showroomul nostu din RO.
  • Îți oferim instruire continuă în procesele de lucru;
  • Te ajutăm să te adaptezi lejer în companie;
  • Ai ocazia să lucrezi în cel mai mare și modern showroom de bucătării din țară;
  • Ești liber să lucrezi la distanță, cu deplasare în showroom, la necesitate;
  • Ai acces la sistemul de evidență (bază de date), care te ajută să ții ușor sub control toate procesele de lucru;
  • Ai parte de traininguri de dezvoltare personală și de o echipă binevoitoare, care te va inspira!
  • Noi îți oferim oportunitatea de creștere profesională și siguranță financiară.
  • Te susținem în creșterea ta ca expert în domeniu!!!

Ce vei face?

  • Te vei deplasa cu taxiul pentru a face măsurări la clienți;
  • Vei crea proiecte a mobilei de bucătărie și vei comunica cu clientul;
  • Vei organiza intâlniri pentru consultație și prezentare a proiectelor;
  • Vei negocia si semna contracte;
  • Vei transmite proiectul în producere;
  • Vei crește ca expert, cu un portofoliu de clienți fideli;
  • Te susținem să devii brand în cadrul brandului;
  • Vei monitoriza procesul de lucru și vei duce evidența clienților în CRM.

Îți oferim oportunități reale de creștere – în scurt timp poți deveni nu doar un angajat, ci și un partener al companiei!

Vino să facem cunoștință!!!

Te așteptăm la o cafea delicioasă în Showroomul Bismobil Kitchen,
pe adresa str.Pan Halippa 18.

Sună la numărul de telefon 079971166 (Viorica) și vei primi detalii
referitor la postul vacant de designer de mobilă.

Uite cine suntem, acceseaza pagina noastră:

Portofoliul cu lucrările tale le primim pe e-mail: hr.bismobil@gmail.com

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Best4uinternational

Другие вакансии от этой компании

cursuri de engleza