Вакансия от 28 ноября 2020

Muncitori la viile Bostavan din r.Vulcănești

Компания:
Grupul Purcari
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Compania BOSTAVAN este în căutarea unei echipe de lucrători și un Brigadier, care vor petrece calitativ și în timp toate lucrările necesare în viile BOSTAVAN.

Condiții de lucru:

  • Angajare oficială, în bază de contract
  • Activitate de 6 zile în săptămână, câte 6-7 ore în zi
  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Pachet social: asigurare socială, asigurare medicală obligatorie și 28 de zile concediu annual plătit
  • Salariu motivant
  • În perioada recoltei, angajații sunt asigurați cu prânz
  • La finalul campaniei de recoltare se oferă și alte recompense: activități culturale, odihnă, sporuri bănești, etc.

Cerințe față de candidați:

  • Executarea lucrului calitativ și în timp

Dacă sunteți intersați să activați într-o companie cu renume, așteptăm să ne contactați la numărul de telefon +373 68 111 412 sau să expediați intenția cu datele de contact la adresa hr@purcari.md

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza