Вакансия от 15 февраля 2021

Tapiter mobila (pina la 15 000 lei)

Компания:
Tronex-Com
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
среднее специальное

Описание вакансии

Noi Oferim:
 - angajare oficială în cîmpul muncii;
 - pachet social; - salariu motivant și plătit la timp;
- 50% compensarea costului prinzului in cafenea,situata pe teritoriul intreprinderii

Program de lucru: 8:00-17:30 (de luni pînă vineri).
Locatia: Chisinau, str. Soseaua Balcani 3A ( sectorul.Buiucani).

Cerințe
Studii medii speciale (specialitati: timplar, timplar universal, strungar multiprofil)
 - experiență în efectuarea lucrărilor de tapițerie;
- Cunoasterea metodelor de tapitare
 - Experienta in lucru cu diverse materiale textile

Responsabilități:
 - Asamblarea partilor componente ale produsului tapitat.
 - executarea lucrărilor de căptușeală pe baza desenelor și schițelor;
- lucrul cu stofele, pielea naturală și artificială

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa:
 hr@tronex.md
+373 60 468 333.
Отправить резюме
Best4uinternational

Другие вакансии от этой компании

cursuri de engleza