Вакансия от 01 декабря 2020

Tehnolog Șef în domeniul vinicol (r. Vulcănești)

Компания:
Grupul Purcari
Город:
Кишинёв, Гагаузия, Вулканешты
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Grupul de Companii Purcari este în căutarea unui Tehnolog în domeniul vinicol pentru vinăria BOSTAVAN, situată în r.Vulcănești, s.Etulia.

Oferim:

  • Dezvoltare într-o companie cu renume internațional
  • Salariu competitiv
  • Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
  • Prețuri speciale la produsele companiei
  • Telefonie mobilă corporativă
  • Cazare și alimentație asigurate de companiei

Responsabilitățile principale:

  • Coordonarea și participarea la activitățile de prelucrare a strugurilor, de producere, condiționare, stabilizare și îmbuteliere a vinurilor
  • Exercitarea controlului tehnic în toate fazele de producere a vinurilor
  • Supravegherea fluxului tehnologic și controlul calității produsului pe intreg fluxul tehnologic
  • Respectarea practicilor și tratamentelor oenologice admise în producția de vinuri
  • Efectuarea controlului analitic al vinurilor și degustarea
  • Efectuarea corecta a analizelor chimico-fizice și biologice ale vinului
  • Intervenirea în procesele biochimice ale fermentației astfel încât să garanteze calitatea produsului final

 Educație și experiență profesională:

  • Experiență în poziție similară
  • Studii tehnice de specialitate
  • Cunoștințe de automatizare, tehnice, mecanice și de utilizare a echipamentelor folosite în vinificație
  • Flexibiliatea programului de lucru în timpul campaniei de recoltă și a anumitor faze particulare în procesul de prelucrare a vinului
  • Bune abilități de organizare și planificare
  • Fluență în limbile română și rusă

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: [Отправить резюме], iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza