Вакансия от 29 июня 2021

Team Leader Audit - Companie Multinațională

Компания:
Professional HR Agency
Контактное лицо:
Телефон:
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

Responsabilități de bază:

  • Coordonează și motivează echipa de auditori din cadrul companiei;
  • Monitorizează și analizează stocurile și fluxurile de mărfuri;
  • Supraveghează activitățile zilnice a echipei, identifică eventualele întîrzieri / dificultăți și oferă ajutor pentru depășirea lor;
  • Analizează rezultatele echipei, pregătește și propune spre validare Managerului financiar planninguri și strategii de lucru pentru membrii echipei;
  • Colectează și sintetizează datele preliminare în vederea elaborării rapoartelor specifice;
  • Elaborează rapoarte săptămînale și lunare pentru a determina indicatori de performanță pe diverse activități ale clientului din Franța;
  • Asigură respectarea procedurilor și a strategiilor stabilite.

    Cerințele poziției:

  • Studii superioare în domeniul financiar-contabil;

  •  Minim 2 ani experiență în domeniul economic (experiența în raportare, analiză financiară sau audit reprezintă un avantaj);

  •  Nivel mediu-avansat de limbă franceză (nivel minimum B1);

  •  Capacitate de analiză și sinteză;

  •  Сunoștințe avansate de operare PC (obligatoriu excelul).

    Beneficiile jobului:

  • Formare la nivel internațional;
  • Oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
  • Un loc de muncă oficial.

    Așteptăm cu drag cv-ul tău la dmoga@professional.md sau ne poți contacta la 068500375. Vă multumim anticipat!

Отправить резюме
Best4uinternational

Другие вакансии от этой компании

cursuri de engleza