Горячие вакансии

Вакансия от 07 декабря 2019

Reprezentant Vânzări B2B @ Moldcell

Компания:
Moldcell  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

 Compania Moldcell anunță concurs pentru funcția de Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău. Responsabilitățile de bază vor consta în identificarea și atragerea clienților corporativi noi, în scopul de a atinge obiectivele strategice ale companiei și de a crește volumul total de vânzări.

Responsabilități de bază:

  • Identificarea potențialilor clienți corporativi, a necesităților de comunicare specifice acestui segment și oferirea celor mai bune soluții, în baza abordării individuale;
  • Furnizarea informațiilor necesare despre produsele și serviciile companiei;
  • Sporirea vânzărilor pentru categoria de servicii Moldcell și promovarea acestora în rândul clienților corporativi existenți și potențiali;
  • Stabilirea unor relații durabile, de încredere cu publicul corporativ;
  • Promovarea imaginii companiei în rândul clienților.

Competențe și studii:

  • Studii superioare (Business, Management sau Economie);
  • Experiență în vânzări sau deservire clienți de cel puțin 2 ani;
  • Vorbire fluentă în limbile română și rusă; engleza – la nivel de conversații;
  • Experiență în conducerea autovehiculelor (cat. B).

Profilul personal al candidatului:

  • Bun comunicator și negociator, priceput la rezolvarea conflinctelor;
  • Capabil de a realiza prezentări convingătoare;
  • Responsabil, organizat și orientat spre nevoile clientului, precum și spre atingerea rezultatului;
  • Punctual, atent la detalii și capabil de a respecta termenii prestabiliți.

Notă: Dacă sunteți interesat(ă) de acest post și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul dvs., accesând butonul Trimite CV. Menționați în subiectul mesajului „Reprezentant Vânzări B2B (Chișinău sau Bălți) // diez.md”.

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
proimobil

Похожие вакансии