Вакансия от 19 октября 2019

Manager - inginer constructor la „REDECO”

Компания:
REDECO
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Dacă ești o persoană ambițioasă, serioasă, responsabilă, care știe să vândă, are experiență în construcții, știe să se organizeze bine, te așteptăm în compania noastră. Ce va trebui să faceți:

  • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
  • Luarea măsurilor;
  • Pregătirea devizelor de cheltuieli;
  • Coordonarea și planificarea lucrărilor;
  • Controlul de Calitate.

Ce ne dorim de la dumneavoastră?

  • studii superioare (avantaj Inginer Constructor);
  • responsabilitate;
  • onestitate;
  • punctualitate;
  • profesionalism;
  • experiența de a negocia si comunica cu clienții;
  • experiența în lucrări de reparații;
  • cunoașterea bună a calculatorului (avantaj WinDoc Deviz);
  • Flexibilitate și disponibilitate operațională, bune abilități de negociere, bun organizator și coordonator;
  • permis de conducere (avantaj automobil propriu).

Ce vă oferim?

  • Salariu motivant + bonusuri în formă de % ;
  • Munca într-o echipa tânără, prietenoasă, dinamică și ambițioasă;
  • Pachet social complet;
  • Telefon de la companie;
  • Achitarea cheltuielilor de transport;
  • Oficiu confortabil situat în centrul Capitalei;
  • Creștere profesională reală.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la mail-ul indicat [Отправить резюме], cu mențiunea în subiectul mesajului „Manager - inginer constructor // diez.md”. Vor fi contactate doar persoanele care îndeplinesc condițiile noastre. Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Отправить резюме
proimobil

Похожие вакансии