Горячие вакансии

Вакансия от 03 августа 2020

Economist - consultant atragere finanțări nerambursabile @ Finanțări.md

12000 лей

Компания:
Finantari.md
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее

Описание вакансии

Consultant pentru Atragerea Finanțărilor Nerambursabile și Elaborarea Planurilor de Afaceri

Persoana pe care ne dorim să o angajam va avea urmatoatrele responsabilități:

  • Identificarea surselor de finanțare. Analiza informațiilor privind sursele de finanțare, publicate de finanțatori;
  • Interacțiunea cu clienții, evaluarea nevoilor de finanțare și identificarea soluțiilor de finanțare pentru aceștia;
  • Completarea cererii de finanțare și a altor documente solicitate de finanțator;
  • Elaborarea planurilor de afaceri pentru clienți;
  • Realizarea de analize de piață pe diferite domenii de activitate economică;

Conditiile minime pe care trebuie sa le indeplineasca candidatul sunt:

  • Persoană serioasă, orientată spre rezultate și cu dorință de perfecționare în domeniul consultanței;
  • Să posede limbaj de comunicare/exprimare (scris și vorbit) economic;
  • Capacitate de analiză și identificare a soluțiilor pentru dezvoltarea proiectelor;
  • Capacitate de cercetare și identificare a surselor de finanțare;
  • Capacitate de organizare a proceselor și colectare a datelor de la clienți;
  • Experiență în elaborarea planurilor de afaceri constituie un avantaj;
  • Să aibă capacitate de documentare și asimilare rapidă de informații, implicare pe termen mediu și lung, rezonând cu munca de birou;
  • Specializarea sau practică în managementul proiectelor, constituie un avantaj;
  • Să aibă capacitatea de a lucra atât autonom cât și în echipă;
  • Persoană organizată, cu accent pe respectarea termenelor limită;
  • Să posede spirit de observație și organizare dezvoltat;
  • Cunoașterea limbii engleze cel puțin la nivel mediu;

Beneficii:

  • Activitate într-un domeniu dinamic, aflat într-o continuă dezvoltare;
  • Posibilitate de dezvoltare profesională într-un domeniu specific;
  • Interacțiune și colaborare cu clienți locali și internaționali, factor care poate favoriza deprinderi multicriteriale;
  • Participarea la sesiuni de formare și dezvoltare personală;

e-mail: contact@finantari.md

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza