Вакансия от 22 апреля 2019

Specialist în laboratorul de testări a cerealelor la „SGS (Moldova)”

Компания:
SGS (Moldova)
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare în domeniul agriculturii sau procesării produselor agroalimentare;
  • Experienţă în domeniu va constitui un avantaj;
  • Experință în menținerea sistemului de management al calității laboratorului va constitui un avantaj;
  • Cunoștințe necesare efectuării testărilor de laborator a parametrilor fizico-chimici a cerealelor și oleaginoaselor;
  • Cunoaşterea limbilor română și rusă (engleza – va constitui un avantaj);
  • Cunoașterea standardelor/documentelor normative de produse și metodele de testări;
  • Abilități de utilizare a MS Office;
  • Abilități interpersonale și diplomatice, precum și capacitatea de a comunica eficient cu  părțile interesate prin  prezentarea ideilor în mod clar și eficient în conformitate cu Codul de Integritate SGS;
  • Capacitate de analiza;
  • Abilităţi de lucru în echipă;
  • Capacităţi de muncă și disponibilitatea de a lucra peste program;
  • Confidenţialitate în activitate.

Responsabilități de bază:

  • Recepționarea și înregistrarea obiectelor supuse testărilor;
  • Exploatarea corectă a echipamentului de testări;
  • Executarea încercărilor de laborator în conformitate cu cerințele documentelor normative;
  • Documentarea și raportarea rezultatelor de testări obținute;
  • Participarea la dezvoltarea altor servicii în cadrul laboratorului.

Oferta Companiei:

  • Angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
  • Program de lucru full time;
  • Salariu motivant, inclusiv și bonusuri de performanță;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Loc de muncă modern în centrul orașului;
  • Pachet social complet;
  • Echipă tânără și dinamică.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa electronică: [Отправить резюме]. Indicați în subiectul mesajului „Specialist în laboratorul de testări a cerealelor / diez.md”.

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Отправить резюме

Похожие вакансии