Вакансия от 09 октября 2020

Editor de imagine la „Double Case”

Компания:
Double Case
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Echipa Double Case caută un editor de imagine. Îți place să stai în spatele unei camere?  Produci niște filmulețe fenomenale care trădează un creier creativ  și emană profesionalism ?  Perfect!  Aplică pentru această poziție

 Cerințe către candidat:

  • experienţă de minim 1-2 ani în domeniu;
  • cunoașterea programelor de editare, precum Edius si/sau Adobe Premiere, Adobe After Effects;
  • capacitatea de a crea spoturi cu grafică informativă;
  • creativitate și profesionalism;
  • bune capacităţi de comunicare şi de lucru în echipă.

  Responsabilități de bază:

  • editarea fotografiilor si a filmarilor video;
  • montarea materialelor;
  • pregatirea tuturor fisierelor media și ansamblarea lor.

  În schimb noi îți oferim:

  • program de lucru : Luni-Vineri 9:00-18.00;
  • contract de munca si pachet social complet;
  • remunerare: salariu de la 5000 la 8000;
  • posibilitatea de a activa într-o echipa tânară , dinamică și activă;
  • creștere profesională și dezvoltare personală.

Dacă te potrivești cerințelor te încurajăm să expediezi CV-ul.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza