Вакансия от 18 октября 2019

„Viorica Cosmetic” angajează reprezentant vânzări en gros regional (România)

Компания:
Viorica Cosmetic  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Candidatul potrivit pentru a ocupa acest post trebuie să corespundă urmatoarelor cerințe:

  • studii superioare tehnice sau economice;
  • experiență minim 3 ani în domeniul vânzărilor en gros în sfera FMCG (experiența lucrului cu produsele cosmetice reprezintă un avantaj);
  • abilități de negociere și încheirea contractractelor;
  • capacitate de a lucra în echipa;
  • сreativitate, capacitate de convingere;
  • capacitate de analiza și sinteză;
  • rezistența la stres și solicitări prelungite;
  • abilități de gestionare a personalului din subordine (5-10 persoane);
  • disponibilitate de a locui în or. București (reprezintă un avantaj dacă deja locuiți);
  • permis de conducere (cat. «B»);
  • bun cunoscător al limbii române (vocabular şi modalităţi de exprimare, scriere corectă din punct de vedere gramatical);
  • cunoştinţe operare PC (Windows, Word, Excel, Internet);
  • deținerea propriului automobil constituie un avantaj (în cazul obținerii unor rezultate bune, compania este dispusa sa ofere automobil de serviciu);

Responsabilitati:

  • promovmovarea mărcii, imaginii, produselor și serviciilor firmei, în concordanță cu interesele acesteia, cu procedurile interne specifice;
  • vânzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei,
  • realizarea obiectivelor comerciale anuale/ trimestriale/lunare (target-ul);
  • stabilirea, mentinerea si dezvoltarea relației cu clientii (fidelizează clienții din portofoliul alocat);
  • intocmește rapoarte referitoare la vizite si vânzăile catre clientii de care raspunde;
  • gestionează și dezvoltă portofoliul de clienți din zona, pe produsele și serviciile allocate.

Ce vă oferim:

  • Salariu atractiv (salariu fix + bonus %);
  • Posibilitatea integrării și afirmării intr-o echipă tânără și dinamică;
  • Asistență și suport managerial;
  • Compensarea cheltuielilor pentru folosirea automobilului.

Dacă sunteți interesați de oferta noastră și corespundeți profilului pe care îl căutăm, așteptăm CV-ul (cu poza) pe e-mail, indicați postul la care pretindeți in tema scrisorii.

Doar candidații selectați, vor fi sunați in vederea unui interviu.

Отправить резюме
proimobil

Похожие вакансии