Вакансия от 27 декабря 2019

Brand Manager la „Viorica Cosmetic”

Компания:
Viorica Cosmetic  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года

Описание вакансии

Cerințe:

  • Realizarea managementului complet al brandului Viorca Cosmetic și produsele acestuia.
  • Analizarea concurenților, a tendințelor, a noutăților, a pieței în ansamblu;
  • Dezvoltarea unei strategii pentru dezvoltare a brandului;
  • Gestionarea procesului de dezvoltare a noilor produse solicitate de piață;
  • Meniținerea legăturii cu producătorii și furnizorii companiei;
  • Propunerea de întroducere pe piață a unor produse;
  • Managementul sortimentului de bunuri și / sau servicii, stabilirea prețurilor;
  • Planificarea și organizarea activităților de marketing pentru buna dezvoltare a companiei;
  • Dezvoltarea de materiale promoționale și prezentări pentru produse;
  • Lucrul cu managerii (training, training, consultari, prezentari)
  • Scrierea și publicarea comunicatelor de presă, știri și articole;
  • Dezvoltarea și introducerea programelor de merchandising în colaborare cu departamentul de vânzări și logistică;
  • Participarea la programele partenere și expozițiile din industrie;

Ești potrivit pentru noi dacă:

  • Vorbești fluent limba română și rusă. Cunoașterea limbii engleză constituie un avantaj;
  • Ai interes față de produsele cosmetice / parfumuri;
  • Ai gândire analitică și sistemică;
  • Ești capabili să rezolvi problemele dificile în mod independent;
  • Ești proactiv;
  • Ai experiență în vânzări și marketing;
  • Experiența în calitate decopywriter este un avantaj;

Oferim

  • Salariu bun + bonusuri în dependență de rezultate;
  • Lucru interesant și creativ;
  • Formare profesională gratuită;
  • Performanțele obținute vor fi recunoscute pe plan internațional.

Trimiteți CV-ul dvs. însoțit de o fotografie, indicând postul pe care îl solicitați. De asemenea indicați salariul pe care îl doriți.

Apreciem timpul nostru și al dvs., prin urmare, doar candidații care se potrivesc vor fi invitați la un interviu.

Отправить резюме
proimobil

Похожие вакансии