Вакансия от 27 марта 2020

Administrator la „Trattoria della Nona”

Компания:
Trattoria Della Nonna
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Administrator

Oferim:

  • Salariu + bonusuri;
  • Pachet social complet;
  • Traininguri pentru dezvoltare personala si profesionala;
  • Crestere pe scara ierarhica;
  • Lucru intr-o echipa tinara si ambitioasa

Cerinte:

  • Studii superioare finisate sau in curs de finisare;
  • Experienta in alimentatia publica va constitui un avantaj;
  • Cunoasterea limbii romane si ruse la nivel avansat;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel intermediar;
  • Cunostinte MS Office (Excel, Word, Power Point);
  • Abilitati de negociere si vinzare;
  • Competente de gestionare a unui colectiv de munca;
  • Capacitatea de organizare a timpului.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: [Отправить резюме] , indicând POZIȚIA la care aplică.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza