Вакансия от 02 апреля 2019

Operator Call Center la „Star Kebab”

Компания:
Star Kebab  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Beneficii:

  • Lucru într-o echipă tânără, ambițioasă și cu scopuri comune;
  • Asigurarea cu transport a angajaților;
  • O masă gratuită în timpul programului de lucru;
  • Traininguri de pregătire și perfecționare profesională;

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare;
  • Experiență în domeniul ar constitui un avantaj;
  • Persoană comunicativă, energică și pozitivă;
  • Cunoașterea limbii romane și ruse la nivel avansat;
  • Disponibilitate de a lucra în tură de zi și tură de noapte.

Responsabilități:

  • Recepționarea comenzilor prin telefon;
  • Oferirea de suport informativ persoanelor care telefonează.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la următoarea adresa electronică [Отправить резюме]   cu menționarea postului dorit în subiectul scrisorii.

Vom fi bucuroși să colaborăm!

Отправить резюме

Похожие вакансии