Вакансия от 19 октября 2019

Asistent al Directorului General la ”SGS”

Компания:
SGS (Moldova)
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
высшее

Описание вакансии

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii în relaţii economice internaţionale, litere si limbi moderne aplicate, comunicare;
  • Cunoașterea fluentă (nivelul C1 – C2) a limbilor engleză, româna, rusă (alte limbi va constitui un avantaj);
  • Abilități de utilizator avansat a pachetului MS Office;
  • Calităţi organizatorice şi de comunicare;
  • Abilități interpersonale și diplomatice, precum și capacitatea de a comunica eficient cu părțile interesate prin  prezentarea ideilor în mod clar și eficient în conformitate cu Codul de Integritate SGS;
  • Abilităţi de lucru în echipă;
  • Capacităţi de analiză şi sinteză, disponibilitatea de a lucra peste program;
  • Confidenţialitate în activitate.

 Responsabilități:

  • Asigură întocmirea și menținerea în ordinea cuvenită a documentelor, registrelor de evidență, scrisorilor de intrare-ieșire , instructiunilor;
  • Efectuarea traducerilor din engleză / rusă și vice versa;
  • Recepţionarea şi evidenţa apelurilor telefonice, analiza informaţiei şi redirecționarea apelurilor;
  • Organizarea deservirii conform protocolului a vizitatorilor şi oferire de consultanţă sub aspect administrativ;
  • Participarea la organizarea de conferințe și seminarii;
  • Asistarea conducătorului în probleme de comunicare, documentare şi coordonare internă;
  • Planificarea agendei, procurarea biletelor AVIA;
  • Realizarea, monitorizarea şi respectarea circuitului informaţional în companie;
  • Asigurarea cu materiale promoționale (cărți de vizită, calendare, agende etc.);
  • Efectuarea altor sarcini la cererea Directorului General.

Oferta Companiei:

  • Angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
  • Program de lucru full time;
  • Salariu motivant, inclusiv și bonusuri de performanță;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Loc de muncă modern în centrul orașului;
  • Pachet social complet;
  • Echipă tânără și dinamică.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa electronică: [Отправить резюме], indicînd în subiectul scrisorii postul la care aplică.

Doar candidații care corespund criteriilor de mai sus vor fi invitați la interviu!

www.sgs.com

Отправить резюме
proimobil

Похожие вакансии