Вакансия от 09 октября 2019

Lucrător în secția de producere la „Dulcinella”

Компания:
Dulcinella
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii medii sau superioare;
  • Cunoaşterea limbii române şi ruse (vorbire);
  • Experienta intr-un post similar minim 6 luni.

Responsabilitati:

  • Primirea si eliberarea produselor;
  • Evidenţa stocurilor;
  • Menţinerea ordinii si curăţeniei la locul de lucru .

Condiții:

  • perspective de realizare profesionala si personala
  • angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin
  • pachet salarial atractiv
  • regim de lucru – 2/2

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul și indicați postul pentru care candidați «Expeditorr» la adresa de e-mail: [Отправить резюме]
Pentru mai multe informații puteți apela: 061062200.

Toate aplicațiile vor fi analizate, iar candidații care vor corespunde profilului căutat vor fi contactați direct pentru interviu. Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră de participare!

Отправить резюме
proimobil

Похожие вакансии