Вакансия от 12 октября 2020

Vânzător-consultant la „Linia Montana”

5000 лей

Компания:
Linia Montana SRL
Контактное лицо:
Tatiana Coptina
Телефон:
+37379521447
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
неоконченное высшее

Описание вакансии

Magazinul de echipament pentru sporturi extreme este în căutare de vînzători buni!

Ce vindem? Îmbrăcăminte și încălțăminte de calitate pentru călătorii, alpinism și schi. Dar și o mulțime de lucruri și accesorii utile pentru a vă petrece vacanța degajat, în liniște și siguranță și a o putea păstra mereu vie în amintiri. Dacă vă regăsiși în această activitate expediați-ne CV-ul.

Cerințe:

  • cunoștințe în domeniul vînzărilor și pasiune pentru vînzări;
  • adicție față de muncă;
  • atitudine proactivă și un stil de viață sănătos;
  • studii superioare/superioare incomplete;
  • un nivel bun de cunoaștere a limbilor rusă și română.

Oferim: un job interesant, un colectiv bun, instruire, salariu de la 4 500 lei, pachet social, oportunități de carieră, bonusuri speciale în urma proiectelor noastre conexe.

Dacă considerați că sunteți persoana potrivită pentru acest post vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: [Отправить резюме] cu tag-ul 'jobs#'.

Candidații care vor scrie în mesaj răspunsul succint la întrebarea: ”De ce cred că îmi va fi interesant să lucrez la ”LiMon” vor avea prioritate!

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza