Вакансия от 09 апреля 2020

Manager imobiliar la „Sky Imobil”

Компания:
Sky Imobil
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Dacă doriți un venit lunar garantat de 20 000 lei și posibilitatea de a avansa în carieră atunci acesta este jobul Dvs. perfect

Responsabilitățile candidatului:

  • Intermedierea si asistența clienților pe întreg parcursul tranzacțiilor imobiliare,
  • Gestiunea bazei de imobile,
  • Identificarea clienților noi cît si consilierea celor existenți,

Cerințe față de candidați:

  • Cunoașterea si studierea continuă a pieței de profil,
  • Cunoașterea și vorbirea fluentă a limbilor română și rusă (limba engleză constituie un avantaj),
  • Experiență în vânzări (constituie avantaj),
  • Abilitați si dorința de a învăța ceva nou cit si aplicarea celor însușite în practică.

Compania garantează:

  • Salariu motivant în dependenta de rezultate,
  • Loc de muncă individual, telefon de serviciu, oficiu modern amplasat în zona de centru a orașului,
  • Pachet social atractiv + alte beneficii,
  • Colectiv tînăr, amabil si sociabil.

CV+foto expediați in limbile romana si rusa la adresa de e-mail: [Отправить резюме]

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza