Горячие вакансии

Вакансия от 16 апреля 2021

Programator .NET

Компания:
Moldtelecom  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time, Контракт

Описание вакансии

ATRIBUȚII DE FUNCȚIE:

  • Elaborare si dezvoltare software
  • Menținerea software existente

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Studii superioare în domeniul tehnologiilor informaționale;
  • Nivel mediu de cunoștințe: C# .NET, JavaScript, SQL;
  • Cunoasterea tehnologiei MVC ASP.NET, XML, XSLT, Regular Expressions;
  • Net Framework, Windows Form, Web Services, Windows Communication Foundation (WCF), Work Flow (WF), ADO.Net
  • TelNet, SNMP
  • Elaborarea web serviciilor, desktop sau web UI;
  • Posesia stilului de programare orientat pe obiect;
  • Abordare responsabilă a calității de scriere a codului sursă și a documentației tehnice;
  • Experiență de lucru cu sisteme web și baze de date;
  • Capacitate de optimizare hard SQL-interogări;
  • Experiență în crearea portalurilor şi a interfețelor grafice;
  • Cunoștințe în domeniul securității IT;
  • Capacitatea de a se clarifica in cod străin

ABILITĂȚI:

  • Orientat spre rezultate și atingerea obiectivelor propuse;
  • Persoană organizată și responsabilă;
  • Abilități de învățare;
  • Inițiativă;
  • Abilitați de comunicare;
  • Abilități de lucru în echipă și individual;
  • Flexibilitate;
  • Rezistență la stres.

CE OFERIM:

  • grafic de lucru full time (8 ore)
  • pachet atractiv de recompense și beneficii
  • program de integrare și dezvoltare continuă prin traininguri
  • evoluția în carieră
  • mediu prietenos

Dacă sunteți interesat de poziţie și corespundeți cerințelor, vă încurajăm să expediați CV-ul dvs. la adresa de email cariera@moldtelecom.md

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

Vă mulțumim pentru interesul dvs. în urmărirea unei cariere în cadrul echipei noastre!

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Best4uinternational

Другие вакансии от этой компании

cursuri de engleza