Горячие вакансии

Вакансия от 16 апреля 2021

Cosmetolog- tehnolog

Компания:
Viorica Cosmetic  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее

Описание вакансии

Domeniu de activitate: Marketing

Departamentul de Branding

Sarcini și responsabilități:

  • Dezvoltarea formulelor cosmetice pentru produse de îngrijire a pielii și a părului
  • Gestionarea documentelor corespunzătoare
  •  Identificarea și căutarea noilor ingrediente promițătoare

Cerințe față de candidat:

  • Sunteți potrivit/ă pentru noi dacă:
  • Studii de profil (chimie / produse farmaceutice)
  • Interes pentru produse cosmetice, în special pentru îngrijirea feței
  • Cunoașterea limbii engleze
  • Dorința de a învăța constant, îndeosebi independent
  • Capacitatea de a genera noi cunoștințe.

Pentru a aplica la acest post te rugăm să trimiți CV-ul la adresa de e-mail aurelia.sadovei@viorica.md, cu mențiunea în subiectul mesajului „Cosmetolog-tehnolog”

Pentru mai multe detalii ne poți contacta la nr de telefon 068950621

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Best4uinternational

Другие вакансии от этой компании

cursuri de engleza