Office Manager

Горячая вакансия

8000 лей

Компания:
G4S COMPANY SRL
Контактное лицо:
Vasilie Brudari
Телефон:
+373 79388011
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
высшее
Преимущество:

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii/superioare;
  • Experiența pe o poziția similară constituie un avataj;
  • Cunoașterea limbii române, ruse la un nivel avansat (scris, vorbit corect);
  • Cunoașterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), Navigare internet;
  • Capacitate de organizare și planificare a activităților curente;
  • Responsabilitate;
  • Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
  • Loialitate și punctualitate;

Responsabilități:

  • Corespondența cu clienții, consultarea lor;
  • Lucrul cu apelurile de intrare și de ieșire;
  • Gestionarea cutiilor poștale ale companiei;
  • Organizarea documentației în companie, coordonarea proceselor de semnare a documentației, trimiterea corespondenței;
  • Evidența de raportarea statutului sarcinilor primite;
  • Asigurarea oficiului cu birotică și marfă de uz gospodăresc;
  • Redirecționarea fluxului de informații persoanelor competente din companie;
  • Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
  • Înregistrarea documentelor externe primite prin e-mail, telefon;
  • Menținerea relațiilor cu furnizorii
  • Evidența facturilor fiscale
  • Elaborarea foilor de parcurs;
  • Import, produceri vamale, relații cu brockerii;
  • Inventariere;
  • Achitarea facuturilor comunale;
  • Deplasări de serviciu (România)

Trimite-ne CV-ul pe adresa:  ghenadie.postmodern@gmail.com

Oficiul nostru in Republica Moldova este la botanica, pe str. Sarmisegetusa 92

Asteptăm cu drag CV-ul Dvs: ghenadie.postmodern@gmail.com

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Best4uinternational

Другие вакансии от этой компании

cursuri de engleza