Горячие вакансии

Вакансия от 25 февраля 2021

Operator secția îmbuteliere/ Оператор на линии розлива

Компания:
Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A.  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
среднее специальное

Описание вакансии

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii în domeniul tehnic sau experiență de lucru la utilaje tehnologice;
  • Cunoașterea limbilor română / rusă;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra în ture;
  • Dorința de a învăța lucruri noi etc.

Responsabilități:

  • Lucrul la liniile de îmbuteliere conform proceselor tehnologice;
  • Efectuarea procedurilor CIP;
  • Urmărirea coeficienților de realizare a planului de producție etc.

Oferim:

  • Salariu competitiv;
  • Asigurare medicală privată;
  • Prînz gratuit asigurat de companie;
  • Bonusuri lunare / anuale;
  • Locul de muncă într-o companie cu profil internațional;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Telefon de contact (022 885 219; 068 499 864)

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Best4uinternational

Другие вакансии от этой компании

cursuri de engleza