Горячие вакансии

Вакансия от 11 апреля 2021

Ajutor designer

Компания:
Bismobil  VIP
Контактное лицо:
Olga
Телефон:
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Преимущество:

Описание вакансии

Dezvoltăm un Departament de proiectare.!!!
Angajăm AJUTOR DE DESIGNER!!!

  • Te invităm în echipa Bismobil Kitchen.
  • Este necesar să cunoști programele AutoCAD și 3ds max sau sketchup.
  • Cu dorința să creezi proiecte de bucătării, deosebite  și să capeți abilități de comunicare cu clienții.
  • Îți oferim susținerea noastră în dezvoltarea ta ca expert în bucătării.
  • Departamentul de design, în număr de 15 designeri experimentați te vor ajuta să crești atât profesional cât și personal!!!
  • Suntem o echipă ce ne dorim dezvoltarea aici, acasă în Republica Moldova.
  • Experiența ta nu contează - vom face împreună experiență!!!

Nu sta pe gânduri, Vino împreună cu noi să câștigăm timp și viteză.
Vizitează showroomul din Chișinău, str.Pan Halippa 18 pentru a vedea care este produsul creat de noi.
Aplica acum CV-ul tau și ne vedem la interviu!!!

Cerințe:
- cunoșterea programelor de proiectare auto CAD și 3ds Max
- creativ și energic de a conlucra în echipă
- pasiune pentru creație și designe
- flexibil la instruire și în comunicare

Te vei ocupa cu:
- proiectarea mobilierului cu crearea conceptului de design și visual, individual fiecarui proiect

Vezi cine suntem noi:

Sună acum 079971166 - Viorica

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Best4uinternational

Другие вакансии от этой компании

cursuri de engleza