Вакансия от 19 октября 2020

Designer Graphic la Î.S. ,,Poşta Moldovei"

Компания:
Î.S. ,,Poşta Moldovei"
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

ATRIBUȚII DE FUNCȚIE
  • elaborarea şi prelucrarea machetelor grafice pentru diverse materiale publicitare;
  • elaborarea conceptelor creative în materie de design pentru campaniile publicitare;
  • dezvoltare design pentru aplicaţii web;
  • studierea tendinţelor noi în domeniu şi participarea la elaborarea şi implementarea proiectelor noi.
CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAȚI
  • studii universitare;
  • cunoaşterea programelor Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator;
  • competenţe în crearea design-ului serviciilor poştale;
  • creativitate, perseverenţă şi capacitatea de a îndeplini sarcinile în mod independent şi profesionist;
  • abilitate de a lucra într-o întreprindere în dezvoltare şi creştere rapidă, capabil de a contribui personal;
  • atitudine pozitivă;
  • munca în echipă.
CE OFERIM
  • oportunitatea de a lucra şi de a te dezvolta profesional;
  • oportunitatea de a face parte dintr-o echipă ambiţioasă şi dinamică;
  • oportunitatea de a te realiza într-un domeniu în permanentă schimbare şi provocare;
  • pachet social.
Dacă sunteţi interesaţi de poziţie şi corespundeţi cerinţelor, Vă încurajăm să expediaţi CV-ul cu portofoliul lucrărilor anexate la adresa electronică marketing@posta.md, indicând funcţia pentru care candidaţi.
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.
Vă mulţumim pentru interesul Dvs în urmărirea unei cariere în cadrul echipei noastre.
Telefon: 022 278-222
Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza