Горячие вакансии

Вакансия от 21 октября 2020

Manager Vânzări @ Azurit

7000 лей

Компания:
AZURIT SRL
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

Ne dorim un coleg responsabil care să poată realiza procesul de vînzare a pietrei naturale si artificiale la toate etapele, de la oferirea de consultații clienților și elaborarea ofertelor comerciale pînă la asistența clienților în momentul dării în exploatare a obiectului.

Suntem o echipă de persoane binevoitoare și am dori să fii și tu la fel.

Cerinte

  • Elaborarea de oferte comerciale
  • Gestionarea bazei de date a clientilor
  • Incheierea contractelor
  • Asistenta clientilor pina la momentul darii in exploatare a obiectului si coordonarea activitatii participantilor in procesul de afaceri
  • Raportarea rezultatelor activitatii conducatorilor intreprinderii

Obligatii:

  • Studii superioare
  • Experienta in domeniu cel putin 2 ani
  • Cunoasterea limbii romine si ruse
  • Sociabil si capabil de a face fata situatiilor de stres

Noi oferim:

  • Salariu fix
  • Program de lucru 09.00-18.00
  • Pachet social intreg inclus

Personele interesate pot depune CV la adresa de e-mail: info@azurit.md

Tel de contact: 079622238 Cristina

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza