Горячие вакансии

Вакансия от 21 октября 2020

Tehnician Rețele de Telecomunicații

Компания:
StarNet   VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
высшее

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui nou coleg în poziția de Tehnician Rețele de Telecomunicații pentru acordarea suportului tehnic și soluționarea în termeni cât mai restrînși a problemelor apărute în procesul de prestare a serviciilor oferite de către compania StarNet.

ce îți oferim:

  • colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut
  • dezvoltare profesională dinamică
  • oportunități de creștere în carieră într-o companie modernă
  • libertatea în a-ți manifesta ambițiile și personalitatea
  • salariu competitiv acompaniat de un pachet atractiv de beneficii.

ce vei face:

  • acorda clienților suportul și asistența tehnică necesară
  • identifica corect și găsi cele mai bune soluții pentru client, oferind răspunsuri profesioniste
  • te vei implica activ în soluționarea problemelor tehnice semnalate de clienți.

ce căutăm:

  • studii în domeniul telecomunicațiilor
  • cunoașterea tehnologiilor FTTB, FTTH
  • cunoașterea stivei TCP/IP
  • cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă
  • experiență minimă în domeniul tehnic - constituie un avantaj
  • cursurile CCNA Cisco, JNCIA-Junos, MTCNA Mikrotik constituie un avantaj
  • cunoașterea echipamentelor Cisco, Juniper, Mikrotik constituie un avantaj
  • abilități de comunicare eficientă și orientare către client
  • disponibilitatea la un program flexibil de muncă.

Cei mai buni lucrează la noi! Vino și tu!
Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza