Горячие вакансии

Вакансия от 23 ноября 2020

Inginer în telecomunicații | Conectări (perioadă determinată)

Компания:
StarNet   VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Контракт
Образование:
среднее специальное

Описание вакансии

Lansăm un proiect ambițios și căutăm în echipa noastră ingineri în telecomunicații (conectări) pentru durata proiectului (2 ani).

Ce îți oferim:

  • Dezvoltare profesională dinamică
  • Oportunități de creștere în carieră într-o companie modernă
  • Bonus pentru performanțe
  • Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut.

Ce vei face:

  • Conecta clienţii la reţea (oferirea semnalului optic)
  • Înlătura deranjamentele de infrastructură
  • Trasa cablul la punctele de prezență (last mile).

Ce căutăm:

  • Cunoștințe în domeniul telecomunicațiilor și a rețelisticii
  • Studii medii și/sau superioare (în domeniul telecomunicațiilor va constitui un avantaj)
  • Experiență în domeniu va constitui un avantaj
  • Permis de conducere cat. „B” obligatoriu.

După încheierea proiectului este posibilitatea de a prelungi contractul pe perioadă nedeterminată!

Cei mai buni lucrează la noi! Vino și tu!
Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza