Publicat 02 Octombrie 2020

Angajat la vulcanizare

8000 lei

Compania:
AUTOSHINA
Persoană de contact:
Anastasia
Număr de contact:
060908708
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Compania "Autoshina" activează cu succes pe piața Moldovei din anul 2013.

COMPANIA OFERA:

  • Salariu: 8000-15000 lei in dependenta de volumul de lucru
  • Program de lucru în ture, 3 zile de lucru și 3 zile libere
  • Asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității
  • Achitarea salariului la timp
  • Angajare oficială si Pachet social

RESPONSABILITĂȚI:

  • Deplasări către client cu microbuzul companiei (baza extinsă Volkswagen LT 35), în interiorul căruia se afla echipamentul de montare a anvelopelor
  • Executarea operațiuni și sarcini necesare serviciilor deservirii cauciucurilor
  • Comunicarea politicoasă cu clienți

CERINȚE:

  • Deținerea permisului de conducere pentru categoria „B”
  • Abilitate, dorință de a învăta si de lucra in aceasta sfera de activitate
  • Experiența similara (demontare, montare, echilibrare și etc.) - va constitui un avantaj

Dacă vă regăsiți în descriere sună la Tel/Viber 060908708
sau expediați CV-ul la e-mail: job@autoshina.md

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza