Publicat 02 Septembrie 2020

Angajăm Instructor Auto

Compania:
Vaserole Recruiting
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Căutăm Instructor auto cu experiență, cu tact pedagogic, dornic de a stabili o colaborare pe o perioadă de lungă durată.

Cerințe față de candidați:
- Permis de conducere la categoria B – min. 5 ani;
- Certificat de competență profesională;
- Studii - diplomă de bacalaureat,colegiu sau licență;
- Bune abilități de comunicare, amabil, răbdător și integru;
- Aspect fizic îngrijit;
- Cunoașterea la nivel avansat limbile: rusă, română.

Responsabilitățile:
- Pregătirea practică a elevilor în vederea obținerii permisului de conducere auto.
- Gestionare grafice/rapoarte;
- Programarea orelor de practică cu elevul;
- Menținerea curățeniei în automobil.

Beneficii:
- Program de muncă flexibil;
- Un mediu de lucru plăcut și dinamic;
- Pachet social inclus;
- Salariul motivant.

Dorim ca fiecare elev care a trecut pragul școlii noastre, să devină un prieten și să reprezinte un etalon al succesului obținut.
Noi pregătim fiecare cursant în parte, nu numai pentru obținerea permisului de conducere, ci îl pregătim sa fie ȘOFER PE TOT RESTUL VIEȚII.

Trimite CV-ul la adresa de e-mail: egmrecruiting@gmail.com cu specificarea postului – Instructor auto sau contactează-ne - 0601 90 819.

Trimite CV
Best4uinternational

Poziții vacante similare

cursuri de engleza