Publicat 03 Decembrie 2020

Operator Call-Center

5000 lei

Compania:
Bisar  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Noi suntem ARA-Asociația Agențiilor de recrutare din RM. Avem ca misiune dezvoltarea domeniului de recrutare /selecție și informarea cetățenilor despre oportunitățile lucrului legal peste hotare.
Vino in echipa noastră de profesioniști dacă ești o persoană sociabilă, pro-activă și organizată!

Cerințe:
  • bună cunoaștere a limbii române, ruse;
  • cunoștințe operare PC;
  • abilități de comunicare interpersonală;
Responsabilități:
  • aptitudine de învățare rapidă;
  • capacitate de concentrare;
  • dinamism, implicare, fire optimist;
  • asumarea responsabilităților, perseverență;
  • calm, stăpânire de sine, echilibru emotional;

Beneficii:
  • salariu fix de la 5000 lei , în creștere;
  • angajare oficială în câmpul muncii + pachet social complet;
  • grafic de lucru stabil: luni-vineri,9-18.00;
  • mediul de lucru dinamic și plăcut într-un colectiv tînăr;
Dacă te regăsești în această descriere, trimite CV-ul la adresa: [Trimite CV]
Nr de contact : 0(79)911110
Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza