Oferte de muncă fierbinți

Publicat 24 Noiembrie 2020

Operator Contabil

Compania:
Studio Moderna  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerinte faţă de candidaţi:

- Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet)
- Cunoasterea limbilor română şi rusă
- Persoană dinamică, energică, responsabilă, capabila sa lucreze in echipa
- Abilităţi înalte de analiză

- Grad inalt de responsabilitate si confidenţialitate

-Posibilitatea începrii lucrului de la ora 07:00

Responsabilităţi:

- Îndeplinirea sarcinilor de birou în cadrul departamentului de curierat al companiei
- Evidența și eliberarea documentelor primare în cadrul Departamentului de curierat

Noi oferim:

- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de profesionisti într-o companie internatională de succes
- Lucru intr-un mediu dinamic si motivant
- Pachet salarial atractiv si competitiv
- Pachet social deplin, angajare oficiala
- Adresa : mun. Chisinau, str. Mesager, 1 (regiunea făbricii de cosmetica ”Viorica Cosmetic”)

Pentru noi nu conteaza experienta ta, contezi doar TU!

Persoanele interesate, rugam să expedieze CV-ul pe adresa electronică dumitru.purcel@studio-moderna.com   cu specificarea postului pentru care aplică.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza