Publicat 11 August 2020

Manager de proiect (Alimentaţie Publică)

Compania:
Seasons Catering
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare sau superioare de scurtă durată(tehnolog alimentaţie publică, nutriţionist);
  • Experienţă la un post similar de minim 2 ani;
  • Cunoaşterea proceselor tehnologice, standartelor de calitate şi siguranţa alimentelor;
  • Cunoaşterea obligatorie a limbii romîne, engleză şi rusă;
  • Cunoştinţe operare PC;
  • Bune abilităţi de organizare şi coordonare;
  • Bune abilităţi de comunicare.

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială cu pachet social complet;
  • Salariu competitiv;
  • Telefonie corporativă;
  • Alimentaţie gratuită.

Responsabilități:

  • Asigurarea implimentării standartelor de calitate, siguranţa alimentelor şi igienă ;
  • Realizarea unui plan de producere, întocmirea meniului lunar,săptămînal;
  • Organizarea şi coordonarea întregului proces de muncă prin aplicarea celor mai bune soluţii;
  • Recepţionarea sugestiilor şi reclamaţiilor, întocmirea unui plan de acţiune ;
  • Evidenţa numărului zilnic de mese.
  • Perfectarea documentaţiei.

E-mail: md.renata@mail.ru

Telefon: 079900173

Trimite CV
Best4uinternational

Poziții vacante similare

cursuri de engleza