Oferte de muncă fierbinți

Publicat 04 August 2020

Brand Manager @ Rogob

Compania:
FPC ROGOB SRL  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Compania Rogob este în căutarea unui coleg/unei colege pentru a suplini funcţia de Brand Manager.

În rolul de Brand Manager vei asigura implementarea politicilor de marketing, prin promovarea brandurilor companiei, vei genera strategii destinate creșterii cotei de piață și reputației brandurilor, îmbunătățirii satisfacției clienților și sporirii nivelului vânzărilor.

responsabilitățile tale:

  • implementarea strategiei de brand, asigurând realizarea profitului estimat de companie;
  • stabilirea obiectivelor de promovare a brandului, atât pe termen scurt, cât și pe termen lung, asigurând îndeplinirea acestora;
  • elaborarea, planificarea și monitorizarea bugetelor pentru brandurile alocate;
  • coordonarea activităților de promovare a brandurilor desemnate;
  • analiza informațiilor obținute din surse interne și externe legate de consumator, piață, tendințe și produse;
  • identificarea oportunităților de creare a noi branduri și / sau îmbunătățire a celor existente;
  • organizarea, monitorizarea și evaluarea campaniilor de promovare a noilor branduri;
  • generarea și implementarea activităţilor de marketing necesare  pentru atingerea obiectivelor, inclusiv proiectele de re-branding;
  • coordonarea planurilor de dezvoltare pentru produsele noi, împreună cu echipele de vânzări din linia de business.

ce așteptăm:

  • studii superioare;
  • experiență într-o poziție similară, preferabil în companii FMCG;
  • fluență în limbile romănă, rusă și engleză;
  • cunoștințe avansate a pachetului MS Office, în special Excel și PowerPoint;
  • bune abilități de organizare a timpului și de prioritizare a activităților;
  • familiarizat/ă cu termene-limită și realizarea sarcinilor simultane.

ce oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • pachet salarial și social stimulativ;
  • mediu de lucru dinamic;
  • transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții, cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: [Trimite CV] și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza