Oferte de muncă fierbinți

Publicat 04 August 2020

Director Sucursala @ B.C. Victoriabank S.A.

Compania:
B.C. „Victoriabank” S.A.  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 5 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Descrierea jobului

  • gestionarea activității Sucursalei
  • organizarea şi asigurarea îndeplinirii planului de afaceri
  • vânzarea și promovarea activă a produselor și serviciilor Victoriabank
  • asigurarea îndeplinirii indicatorilor de performanţă ai Sucursalei şi mărirea bazei de clienţi
  • asigurarea deservirii calitative a clienților în cadrul Sucursalei
  • coordonarea activității de creditare în cadrul Sucursalei
  • controlul activității Sucursalei în corespundere cu cerințele stabilite de reglementările interne și cele naționale din domeniul bancar
  • promovarea culturii corporative a Băncii în relaţiile reciproce ale personalului cu clienţii
  • reprezentarea Băncii în relaţiile cu clienţii şi autorităţile publice locale din raza de activitate a Sucursalei
  • menţinerea şi promovarea imaginii Victoriabankin relatiile cu clientii

Ne-am bucura să te alături echipei Victoriabank și pentru a te potrivi cu acest post ne-ar plăcea să ai:

  • studii superioare economice;
  • experiență in domeniu de minim 5 ani
  • cunoașterea reglementărilor în vigoare privind activitatea bancară;
  • cunoștințe foarte bune dе operare PC (pachetul Office)
  • abilități excelente de leadership;
  • abilități de conseliere, vânzare și negociere;
  • capacitate de organizare, planificare și control;
  • spirit de echipa și să fii o persoană deschisa și comunicativă
  • flexibilitate, dinamism și atitudine proactiva

Ce ar trebui să mai știi - e că apreciem maturitatea și experiența profesională

Iți oferim posibilitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari bănci din Moldova. Oferim un pachet atractiv de beneficii, traininguri de pregătire și perfecționare, oportunitati de dezvoltare a carierei. Suntem convinși că putem oferi soluții inovatoare clienților noștri, deoarece avem grijă de angajații noștri. Facem totul împreună, ne ajutăm reciproc și acceptăm provocările profesionale, pentru că avem o mare #poftădemuncă!

Hai aplică!  Hai în #echipaVB!

Transmite CV-ul tău la adresa de email hr@vb.md  și te vom contacta pentru a te cunoaște mai bine.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza