Publicat 03 Iulie 2020

Manager vânzări

6500 lei

Compania:
Bisar  VIP
Persoană de contact:
HR Mariana
Număr de contact:
078011102
Oraș:
Chișinău, Căușeni, Fălești, Florești, Glodeni, Hîncești, Leova, Nisporeni, Ocnița, Orhei, Rezina, Rîșcani, Șoldănești, Ștefan-Vodă, Telenești, Ungheni, Comrat
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Cerinte:
- Studii profesionale/superioare;
- Experienta profesionala in domeniul vinzarilor este binevenită;
- Abilitati de comunicare;
- Abilitati de convingere si persuasiune;
- Cunoasterea fluenta a limbilor romana,rusa;

Responsabilitati:
- Indeplinirea volumului de lucru si a rapoartelor in conformitate cu planul individual de munca.

Compania garanteaza:
- Salariu motivant,si bonusuri in functie de performanta.
- Angajare conform legislatiei RM
- Treninguri de dezvoltare individuala.
- Oportunitati de a face cariera in cadrul companiei.

Candidatii vor prezenta:
- CV cu foto si specificarea postului vizat.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa electronica: resurseumane.bisar@gmail.com

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza