Publicat 10 Decembrie 2020

Ciontolitor-Dezosator

Compania:
FPC ROGOB SRL  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Compania Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcția de Ciontolitor-Dezosator.

responsabilitățile tale:
- recepția materiei prime (carcase de porc, vită);
- pregătirea materiei prime pentru procesul de tranșare;
- identificarea corectă a pieselor anatomice;
- ciontolirea - dezosarea cărnii (separarea cărnii de oase) pe grupe de mușchi specifice;
- menținerea ordinii și igienei la locul de muncă;

 ce așteptăm:
- studii de specialitate;
- experiență în tranșarea și prelucrarea cărnii;
- cunoașterea normelor de igienă și a echipamentelor specifice de lucru;
- responsabilitate, dinamism și spirit de echipă;

ce îți oferim:
- carieră într-o companie în expansiune continuă;
- pachet salarial și social stimulativ;
- mediu de lucru dinamic;
- orar flexibil;
- transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md   sau contactează-ne la 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

                                 Te așteptăm în echipa Rogob!
Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza