Publicat 09 Decembrie 2020

Meșter în reparația încălțămintei/Cizmar

13000 lei

Compania:
Atelier reparații încălțăminte "Shoesmaker"
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Un atelier modern din capitală este în căutare de meșter în reparația încălțămintei.
Program de lucru: de luni până vineri (09:00-18:00), uneori și în weekend.
Sistem de remunerare a muncii normate (câștigi atât cât faci)

Responsabilități:

Repararea încălțămintei și a accesoriilor (genți)

Cerințe:
responsabilitate și sârguință
lucru în echipă
disciplină
dorința de a se perfecționa și, desigur, de a face bani.

Avantaje vor avea candidații care:
- cunosc tehnologiile moderne de reparare a încălțămintei
- au experiență de lucru pe echipamentele "Hardo"

Beneficiile pe care le oferim:
- un loc stabil de muncă
- salariu bun și achitat la timp
- echipă tânără și prietenoasă
- un atelier modern, echipat ca în occident
- atmosferă plăctură și fără stress
- posibilitatea de a crește și învăța bine meseria
- atelierul este amplasat în centru
- vei lucra în cel mai bun atelier din oraș.

Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza