Publicat 25 Martie 2019

Operator Call-Centru la „JustConsult”

Compania:
JustConsult
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Dacă tu crezi că Poți, atunci Poți deveni angajat de 5 stele în compania noastră:

OFERIM:

  • Recompensă salarială conform meritelor;
  • Loc de muncă unde veți veni cu plăcere;
  • Instruire și traininguri în domeniu;
  • Dezvoltare profesională a fiecărui angajat;
  • Pachet social.

 Responsabilitățile postului:

  • Oferirea informației necesare despre cerințele companiei;
  • Conversația cu clienții la telefon, prin poșata electronică și rețele de socializare;
  • Rezolvarea imediată a solicitărilor primite din partea clienților;
  • Crearea și reînoirea bazei de date.

 Cerințele postului:

  • Angajat responsabil;
  • Să fiți onești în relațiile cu șefii și colegii;
  • Aptitudini excelente de negociere, comunicare verbală și scrisă;
  • Cunoașterea avansată a limbilor române și ruse.

Dacă vă regăsiți, expediați CV-ul dvs. la adresa de e-mail: hr@justconsult.md. Important indicați poziția pentru care candidați. Mult succes.

Trimite CV

Poziții vacante similare