Oferte de muncă fierbinți

Publicat 25 August 2019

Office Manager @ Lorema Time

Compania:
Lorema Estetic  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități de bază:

  • Evidența, înregistrarea și repartizarea corespondenței primite și emise de unitate;
  • Înregistrarea intrărilor și ieșirilor de marfă;
  • Planificarea și coordonarea evenimentelor desfășurate în cadrul companiei;
  • Promovarea companiei prin intermediul rețelelor de socializare (ex: Facebook, Instagram etc.);
  • Pregătirea materialelor necesare pentru evenimente.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiența constituie un avantaj;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și engleză-nivel avansat;
  • Capabil de a crea texte, mesaje pentru un anumit domeniu;
  • Cunoștințe de utilizare a PC (MS Office), avantaj cunoașterea 1C;
  • Abilități de comunicare;
  • Nivel sporit de organizare, profesionalism, rezistent la stres, capacitate de îndeplinire a sarcinilor conform termenilor.

Oferim:

  • Program de lucru- full time (9.00-18.00);
  • Birou confortabil;
  • Colectiv primitor;
  • Salariu motivant;
  • Pachet social.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV sau să ne contactați la numarul de telefon 060906333.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare