Publicat 12 Noiembrie 2020

Birja.md recrutează Marketing Director

20000 lei

Compania:
Birja.md
Persoană de contact:
Mariana
Număr de contact:
078011102
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Birja.md - una dintre cele mai sigure companii de recrutare din Republica Moldova cu cei mai buni manageri în domeniul resurselor umane.  Atitudinea și profesionalismul de care dăm dovadă sporește fluxul de oameni care au nevoie de serviciile noastre. Creșterea și dezvoltarea companiei condiționează și creșterea echipei de specialiști . Dacă dorești să faci parte din marea familie Birja  aplică pentru postul vacant de Marketing Director.

Ce vă oferim?
  • Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;
  • Training de de perfecționare;
  • Oficiu dotat în centrul orașului;
  • Salariu 20000 lei ;
  • Perfecţionare personală şi profesională continuă;
  • Bonusuri pentru productivitate;
  • Echipă prietenoasă;
  • Sprijin și ajutor din partea echipei;
  • Deplasări în Europa
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie internațională cu sediu central în Chișinău.
Responsabilități:
  • dezvoltarea strategiei de brand si marketing pentru ofertele companiei;
  • planificarea si executarea campaniilor pentru promovarea brandului;
  • rapoartea performanțelor în urma activităților de marketing;
  • analiza pieții naționale si internaționale.
Așteptări față de canidat:
  • studii superioare;
  • experiență într-o poziție similar;
  • abilități de managment bine dezvoltate;
  • abilitatea de a dezvolta brandul si strategia de marketing;
  • capacitatea de analiză și luarea deciziilor;
Dacă te-ai regăsit în acest job, transmite CV-ul tau catre: [Trimite CV]
Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza