Publicat 09 Aprilie 2020

Asistent Personal @ Midnight Works

Compania:
Midnight.Works
Persoană de contact:
Cristina
Număr de contact:
069499911
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Angajam asistent personal.

Cerințe :
- Cunoașetrea limbilor romаnă și rusă;
- Cunoașterea limbii engleze – nivel avansat,verbal si in scris;

- Cunoștințe de utilizare a PC;
- Abilitatea de a găsi rapid informațiile necesare, de a le analiza și de a oferi concluzii (corecte);
- Responsabilitate, amabilitate, punctualitate, inițiativă;
- Găsirea, desinestătător, a modalităților de rezolvare a sarcinilor.

Responsabilități:

- Înregistrarea întîlnirilor și a evenimentelor;
- Comunicarea cu partenerii companiei din numele conducătorului;
- Participarea la întîlniri, dacă va fi necesar;
- Gestionarea și pregătirea documenției.
- Recepția corspondenței, scrierea scrisorilor și a răspunsurilor la ele;
- Executarea lucrărilor de secretariat.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Angajare oficială, pachet social;
- Grafic flexibil;
- Deplasari dupa hotare;
- Dulciuri, ceai și cafea din partea casei;

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza