Publicat 21 August 2020

Administrator - recepție @ Laser Promed Center

Compania:
Laser Promed Center
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

 Centrul Medical anunță post vacant pentru suplinirea poziției de

 Administrator - recepție

 Responsabilităţi:

  • Efectuarea și primirea apelurilor telefonice;
  • Înregistrarea pacienților la consultația necesară;
  • Asigurarea unui nivel înalt de deservire a pacientului, prin comunicare eficientă și calitativă;
  • Asigură suport în realizarea principalelor activități manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare;

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii sau superioare;
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Cunoștințe de opearare PC;
  • Nivel avansat de cunoaștere a limbilor română și rusă;
  • Amabilitate, orientată spre pacient;
  • Persoană organizată, responsabilă, atentă la detalii;

 Beneficii:

  • Autodezvoltare și creștere profesională;
  • Posibilitatea de a activa în cadrul unei echipe tinere, dinamice și profesioniste;
  • Clinică cu specialiști calificați și servicii de înaltă calitate;
  • Salariu atractiv, bazat pe performanță și nivelul de deservire a clienților.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul împreună cu o poză, accesând butonul Trimite CV.

 Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza