Publicat 04 Octombrie 2020

Web Developer @ HR-Consulting

Compania:
HR-Consulting  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Compania HR-Consulting  (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Web Developer

Responsabilități principale:

  • Dezvoltarea de soluții web (cu PHP, My SQL și JavaScript), de preferință  în WordPress;
  • Asigurarea bunei funcționări a website-ului companiei/adăugarea contentului nou;
  • Arhitectură de sistem cu site-uri web complexe;
  • Modificarea CRM;
  • Implemetarea noilor standarte (Web design la necesitate).

Cerinţe:

  • Studii în domeniul IT;
  • Experiență în crearea aplicațiilor, website-urilor;
  • Cunoștințe a Wordpress, PHP, JavaScript, My SQL;
  • Posibilitatea de a programa module personalizate WordPress și de a configura  aplicațiile  WordPress;
  • Cunoașterea limbii  române, ruse, engleze.

Oferta companiei:

  • Proiecte interesante și complexe;
  • Salariu  negociabil;
  • Posibilitate  de creștere  și dezvoltare  independentă.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică: rr10@search4staff.com , indicând codul Wrr în subiect sau să apeleze la mob. 062101257.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza