Publicat 09 Martie 2020

Consultant-vânzător @ DAMASHKAN

Compania:
DAMASHKAN
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Damashkan mărește echipa! Angajăm consultant în showroom-ul nostru de mobilă: disciplinat, cu abilități de comunicare și vânzare! Angajare oficială + pachet social!

Cerințe:

  • Experiență în domeniul vânzărilor de la 1 an. Căutăm o persoana care poate transmite emoțiile produsului spre client, comunică și ascultă clienții.
  • Perioada de probă este de 30 de zile.

Atribuțiile consultantului-vânzător:

  • Închierea contractelor cu clienții noi și existenți;
  • Atragerea noilor clienți în showroom și promovarea produselor;
  • Prezentarea și negocierea ofertelor comerciale.

Grafic de lucru:

  • Orele de lucru - 10:00-19:00;
  • Pauză de masă 1 oră.

Oferim:

  • Loc amenajat de lucru;
  • Salariu stabil și plătit la timp, angajare oficială;
  • Instruire internă în domeniul vânzărilor și mobilierului.

Adresa showroomului: în incinta Centrului Comercial „JUMBO”

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.
Telefon de contact 068348487

Rețele sociale: www.facebook.com/damashkan.md , www.instagram.com/damashkan.mdwww.damashkan.md

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare