Publicat 28 Noiembrie 2020

Agent vânzări directe @ Moldtelecom

Compania:
Moldtelecom
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Part-time

Descrierea poziției vacante

Atribuții de funcție:

  • promovarea şi ofertarea produselor și serviciilor Companiei
  • contactarea şi atragerea potenţialilor clienţi ai companiei
  • îndeplinirea planului pe vânzări
  • postul presupune munca în teren

Cerințe față de candidat:

  • persoane peste 16 ani (studenţi)
  • cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă
  • abilități bune de comunicare
  • experienţă similară – avantaj
  • energic & pozitiv

Ce oferim:

  • pachet atractiv de recompense şi beneficii - (salariul fix + % din vânzări)
  • training de dezvoltare a abilităţilor de comunicare, convingere & vânzări (din contul companiei)
  • posibilitate de dezvoltare a carierei
  • angajare oficială cu contract de muncă
  • acoperirea cheltuielilor de transport şi telefonie mobilă de către companie

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul, accesând butonul Trimite CV.

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza