Publicat 27 Iulie 2020

Manager agronom/horticol Moldova @ Agribusinessjob

15000 lei

Compania:
Agribusinessjob srl
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Sarcini și responsabilități:

  • Dezvoltarea vânzărilor pentru îngrășămintele pe teritoriul Republicii Moldova;

  • Dezvoltarea segmentului Agricultură specializată în Republica Moldova, realizând obiectivele anuale de vânzări;

  • Pregătirea și actualizarea periodică a informației ample, privind cererea și oferta din regiunea de care sunteți responsabil;

  • Monitorizarea și clasificarea clienților;

  • Gestionarea și actualizarea sistemului de distribuție, în cooperare cu

    importatorii;

  • Coordonarea și implementarea activităților de marketing, în cooperare cu importatorii și / sau distribuitorii.

    Profilul candidatului:

  • Abilități de comunicare scrisă și verbală (română, rusă și engleză, alte limbi constituie un avantaj).

  • Locație: Republica Moldova/Home Office/Travel (aproximativ 80% din totalul orelor de lucru).

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza