Publicat 24 Iulie 2020

Digital Marketing Specialist @ EGM Recruiting

Compania:
EGM Recruiting
Persoană de contact:
Natalia
Număr de contact:
+37368499508
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Ești pasionat/ă de marketing și social media? Ai inițiativă și creativitate?
Ai capacitatea de a-ți organiza activitatea astfel încat să-ți atingi obiectivele?
Îți dorești să lucrezi într-o organizație, care te încurajează să te dezvolți profesional și personal?
Atunci … locul tău este la noi!!!

Candidatul indeal:
Suntem în căutarea unui nou coleg/ă care are o gândire analitică, cunoaște instrumentele de promovare digitale. Este orientat/ă spre autodezvoltare personală, este punctual/ă. Știe cum să calculeze conversiile pe canalele de promovare, startarea campaniilor pe Google Ads și SMM. Are o gândire analitică. Vorbește fluent limba româna, engleză și rusă. Experiență în domeniu de 2 ani.

Responsabilitățile postului:
Vei administra echipa din departamentul digital. Vei discuta și consulta clienții ce doresc digital promovare. Vei dezvolta noile campanii noi campanii pentru PPC în Google Adwords. Vei participa la crearea de bannere și layout-uri web, pregătirea conținutului pentru site-uri web, media online.

Dacă te identifici cu persoană care o căutăm și responsabilitățile postului, atunci noi îți oferim:
O perioadă de acomodare și introducere în companie, în care ne pregătim să facem lucruri mari împreună. Echipa tânără. Clienți permanenți. Salariu atractiv. Condiții bune de munca în oficiu. Oportunitatea de a crește atât profesional cât și ca om, într-o companie dinamică și prietenoasă.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza